Współpraca i Kontakt

Jeśli jakieś wydawnictwo, księgarnia internetowa albo autor chciałby zaoferować mi egzemplarz do recenzji, będzie mi naprawdę bardzo miło. Jestem otwarta na współpracę każdego typu i zrecenzuję każdą zamówioną książkę. Od razu muszę jednak zastrzec, że książki oceniam według własnego gustu, nie sugeruję się chęcią przypodobania się wydawnictwu. Zawsze można liczyć na szczerą recenzję: jeśli powieść mi się nie spodoba, ale także wtedy, kiedy uznam książkę za genialną. Książki niezamówione nie zostaną zrecenzowane, ani odesłane.

Gdzie można mnie znaleźć?
| fanpejdż bloga | Google+ | Lubimy Czytać | Na kanapie | Goodreads | Biblionetka

Co czytam?
Jestem dosyć elastyczna, jeśli chodzi o typ literatury, jaki lubię, ale bardzo dobrze odnajduję się w tych gatunkach: szeroko pojęta fantastyka, literatura młodzieżowa, thrillery. To zdecydowanie są książki, które mogłabym czytać bez ograniczeń. Natomiast literatura religijna, filozoficzna, czy poezja - to zdecydowanie nie dla mnie.

W jakiej formie lubię czytać?
Oczywiście najbardziej lubię książki papierowe - uwielbiam szelest kartek i dotyk papieru. Nie mam też nic przeciwko czytaniu ebooków. Mam Kindle'a Paperwhite, dlatego ta forma czytania jest także bardzo dla mnie wygodna. Niespecjalnie przepadam za audiobookami, ale jeśli tytuł szczególnie mnie zainteresuje, to chętnie posłucham.

Jak dużo czasu potrzebuję na napisanie recenzji?
Zwykle staram wyrobić się w przeciągu miesiąca, jednakże różnie bywa. Jeśli jednak ważny byłby czas, jestem otwarta na ustalenie terminu.

W jaki sposób można się ze mną skontaktować?

e-mail: karola.bolimowska@interia.pl