niedziela, 16 września 2012

Wyniki konkursu - "Żelazny Król"

Tak, wiem, wyniki miałam podać troszeczkę wcześniej, ale z powodu ogólnego rozgardiaszu towarzyszącemu niedzielnemu porankowi, musiałam tę uroczystą chwilę przełożyć na teraz. Nie przedłużając zbytnio, dziękuję za liczne zgłoszenia. Każda z Waszych wypowiedzi była na swój sposób interesująca. Łamałam się pomiędzy trzema osobami, ale ostatecznie zdecydowałam, że "Żelazny Król" powędruje do...

Gumciobook!

Bardzo dziękuję Ci za nadesłanie adresu, książka wyruszy do ciebie najprawdopodobniej jutro ;)

*************
Trochę z innej beczki, pewnie zauważyliście, ze recenzje zaczęły się pojawiać jakby rzadziej, także nie komentuję już wszystkich Waszych wpisów. Gimnazjum dwujęzyczne całkowicie mnie pochłonęło, a przecież to dopiero początek... Nawet na czytanie nie znajduję już tyle czasu, ile bym chciała. Właściwie, dziennie jest to tylko pół godziny, które spędzam w metrze jadąc do domu.
W każdym razie, w żadnym wypadku nie porzucam blogowania - sprawia mi to wielką przyjemność, także świadomość, że ktoś to czyta jest niesamowicie budująca. 

20 komentarzy:

 1. Gratuluję! ;)
  A czas na czytanie zawsze się znajdzie. Jeżeli znów wkręcisz się w ten szkolny wir, poukładasz wszystko to i czas się znajdzie. Choćby podczas tych 30 minut w metrze. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyni!
  A Tobie zazdroszczę możliwości nauki w dwujęzycznej klasie :) Jednocześnie rozumiem wynikający z tego brak czasu, sama przygotowuje się teraz do matury i nie mam już możliwości czytania tylu książek, co wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! :D Powodzenia w szkole. :3 Będzie dobrze. ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę powodzenia! :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogromne gratulacje :)
  Trzymam kciuki za szkołę. A z tym czasem na czytanie to i u mnie podobnie. Tyle, że ja czytam nocą :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję :)
  A co do czytania, to szkoła chyba każdemu zabiera cenny czas. Ale nie poddawajmy się, już niedługo święta, potem ferie i wakacje :D Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję.
  Co do notek- u mnie też ten sam problem.. kompletnie nie mam czasu na czytanie i pisanie.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń

Oczywiście za każdy komentarz jestem niezmiernie wdzięczna, więc skoro już tutaj jesteś, zostaw po sobie ślad ;)